fbpx
';
Preloader logo

NASZ ZESPÓŁ

biznesowy think tank
Image module

Nikt z nas
ile wiemy RAZEM!

nie wie tyle

Business Forces powstało w 2014 roku. Nasz zespół rozpoczął działalność od organizacji obozów treningowych dla liderów biznesu, managerów i właścicieli firm.

Połączenie wiedzy z zakresu przywództwa i survivalu, pozwoliło nam obserwować niesamowite metamorfozy uczestników. Być częścią procesu ich wzrastania i budowania poczucia pewności siebie. Determinacja i głód wiedzy naszych klientów, doprowadzili do poszerzenia oferty o kolejne obszary tematyczne i powiększenia Forces o ekspertów z obszaru strategii, sprzedaży, budowania struktur w organizacji i marketingu.
.
Każdy trener w zespole jest praktykiem biznesu, który przekazywaną wiedzę zdobył w procesie nauki i doświadczeń na swojej drodze zawodowej. Jest to dla nas i dla uczestników szkoleń gwarancją, że prezentowane narzędzia nie są życzeniową teorią ale bazą zweryfikowanych zasad, których używanie ułatwia prace liderom.
 .
Wywodzimy się z różnych obszarów biznesowych, posiadamy różny zakres kompetencji i umiejętności. Łączy nas pasja bycia częścią pozytywnych procesów zmiany w ludziach i organizacjach. Z umiłowaniem obserwujemy łzy wzruszenia, iskry satysfakcji i wyprostowane ramiona w chwilach kiedy nasi klienci zaczynają czuć w mięśniach jak działa wiedza którą otrzymali.

Ocena współpracy na etapie tworzenia programu

87%

Dopasowanie programu do indywidualnych potrzeb organizacji

96%

Poziom satysfakcji z zaangażowania osób nadzorujących realizacje projektu

92%

My w liczbach!
0

Największy zespół jakim dowodziliśmy

0

Ilość przeszkolonych osób

0

Budżet zainwestowany w trenerów

0

Liczba firm, którymi zarządzamy

Poznajmy się!

Ludzie, którzy stoją za każdym kreatywnym projektem.